פרק שני – יוצאים למשתלה

0

נכון העציצים במשתלה קוראים לכם

עד לפרק זה עסקנו בהכנות וקראנו על הדברים הבסיסיים כדי להבין איך להצליח וממה בכלל מתחילים. בפרק הזה נעבור על נושאים כמו, איך להגיע למשתלה מוכנים?

אני רוצה שכאשר תגיעו למקום כזה כמו בתמונה – תקנו לפי צורך והתאמה ולא לפי מה שיפה.

מה לחפש? איך לבחור צמחים? איך לבחור עציץ בגודל מתאים לנו ולצמח? אפילו על איך לבחור משתלה? אתם עומדים להוציא כסף, להשקיע זמן ומאמץ. בואו נעצור רגע ונלמד איך ומה לחפש שיתאים לנו בול.

 

העציצים במשתלה כל כך יפים,

אני רוצה את כולם!

אולי זה כי אני גבר, אולי זה בגלל שאני מתורגל במשתלות כבר שנים. אני נכנס למשתלה ולא מתבלבל אפילו דקה. בא, מעמיס ויוצא, בדיוק כמו שאני קונה ג’ינס. ההבדל היחיד הוא שג’ינס אני קונה פעם ב 123 שנים ולמשתלה אני מגיע באותה כמות אבל במשך השנה 🙂

תשמעו, אני ממש מבין את הכיף העצום בלהסתובב במשתלה ופשוט ליהנות, זו חווית השופינג הכי איכותית שאני מכיר. ועדיין, בניגוד למכנסיים או סוודר, גם אם יהיו מונחים בארון שנה עד שתחליטו ללבוש אותם, עם צמחים זה סיפור שונה.

הם דורשים ואתם רוצים לתת יחס מיידי ולקבל גם תוצאות בהתאם. כל הפרק הזה עוסק בלהגיע מוכנים. יש משמעות בלהגיע מוכנים לא רק בהיבט של צמצום האכזבות בבית. יש משמעות לכך באיך שאתם נראים ומתקבלים במשתלות.

הורד יפה וממש בא לכם לקחת אותה. אבל אין לכם טיפת אור בבית ואתם המון בחו”ל. עשו טובה לעצמכם ולורד, השארו אותה במשתלה.

כשאתם נכנסים מדויקים, ברורים, יודעים מה אתם מבקשים ואפילו שולטים בז’רגון המקצועי, אתם באופן אוטומטי נתפשים כמבינים ורציניים וכך גם יתייחסו אליכם.

אין בי חלילה מילה לומר על עובדי המשתלות שקורעים את אתם יודעים מה, כדי שתחוו הצלחה. ועדיין, ה’מיינד’ של בעלי המשתלות יתייחס יותר בתשומת לב לרמה ולידע עימם הגעתם.

קחו זאת בחשבון ותחסכו המון עגמת נפש ובעיקר הביטחון שלכם בכל מה שתעשו בבית עם הצמחים יעלה. גם אם אתם עדיין לא מבינים על מה אני מדבר, מבטיח לכם זה יגיע ומיד תדעו ותיזכרו בפוסט הזה.

 

 

 

תגובה

Your email address will not be published.