פרק רביעי – אביזרים וכלי עזר

Urban gardening on an apartment's balcony
0

כלי גינון ידני לגינון עציצים

הפרק הנוכחי הוא פרק שלכאורה אמור היה להיות מחובר לפרק יוצאים למשתלה. העניין הוא שלא מצאתי לנכון להלאות אתכם בכל נושא כלי גינון ידני המיועדים לטיפול בעציצים, במיוחד שאין כל צורך בכל הציוד הזה מיד עם תחילת דרככם.

זה כל מה שצריך כדי להתחיל לגנן בעציצים

אחד היתרונות של גינון בעציצים הוא שכמעט לא נדרש ציוד. אם קניתם עכשיו 2 עציצים הביתה לתחילת הדרך, אין כל סיבה למשל לרכוש משפך בעל נפח של 10 ליטר.. מיותר.

 

אילו כלי גינון ידני כן כדאי שיהיו בבית?

רכש ראשון עליו להיות מותאם לכיס ולמציאות. לגישתי נכון שתהיה לכם מזמרה ידנית קטנה ואיכותית, משפך 3 ליטר, שקית דשן בשחרור איטי (הכי קטנה שתוכלו למצוא) ומד לחות. יודעים מה? אולי זוג כפפות אם מפריע לכם להתלכלכך למשל. זהו!

מזמזרה וכפפות ואתם כמעט מסודרים

כלי גינון ידני כמו מקלטר ידני, שק מצע שתילה גדול או אוסף של דשנים נוזליים שסתם יעמדו על המדף עד שתחליטו אם אתם מעמיקים או בכלל לא ממשיכים (אין מצב כזה אה?) הם הוצאה מיותרת עבורכם.

תתחילו, תתקדמו, תפתחו ואל תתפתו לקנות כל מה שמציעים לכם במשתלה. עבור שלבי ההתחלה אתם לא זקוקים לכלי גינון ידני מעבר למה שציינתי בתחילת הפיסקה.

 מבחן דרכים

שמתי לעצמי למטרה לבחון עבורכם כלים ואביזרים ולהמליץ מה מתאים, מה פחות ואילו סכומים הגיוני להוציא. כמובן שלעתים אני ממליץ על מוצרים “יקרים” מעט יותר, אך בסופו של דבר אתם תוכלו להחליט מתוך מגוון טווחי מחירים.

שוק אביזרי הגינון כמו כל שוק אחר, מוצף באלפי מוצרים בכל קטגוריה. הרעיון כאן הוא לעשות קצת סדר ולהכווין. אם לכם יש נסיום עם מוצר מסויים ובא לכם להמליץ עליו, אני יותר מאמשח ללמוד ולשמוע על החוויה שלכם.

מצויין, מכאן ניגש לבחינת מוצרים

אייל

תגובה

Your email address will not be published.