0

לגדל צמחים בעציצים

מאיפה מתחילים?

צמחים בעציצים, מי ישמע? אתר שלם על איך לגדל צמחים בעציצים? מודה שלא הייתה לי בכלל התלבטות בצורך בסוג כזה של אתר שייספק את המידע הכי בסיסי בכל הקשור לגינון בעציצים.

לאלו מכם שרק מתחילים את דרכם בעולם הצמחים, או עולם הגינון בכלל, אין דרך טובה יותר מלהתחיל את תהליך הלמידה ע”י גידול צמחים בעציצים.

זה זול, קומפקטי, נגיש, ואת התוצאות ותחושת ההצלחה ניתן להשיג אפילו ע”י גידול צמח בעציץ שגודלו כקופסת גפרורים (עד שכבר אין לו מקום כמובן…)

 

למה הקמתי את האתר הזה?

שנה אחרי שהעלתי את האתר שלי ‘אדנית’ העוסק בגינות מרפסת, ואחרי שהקמתי את הקבוצה הנפלאה ‘מרפסות מעוררות השראה בישראל’ הבנתי שעם כל הרצון הטוב שלי להביא לכך שאנשים ייצרו מרפסות בעצמם, זה עדיין לא שלם. לעתים קרובות חסר לרובנו הבסיס, האתר הזה כל תפקידו הוא להוות את הבסיס.

נושאים כמו:

השקיה, דישון, בחירת צמח נכונה, בחירת מצעי שתילה מתאימים, התאמת סוג וגודל צמח לגדול עציץ ועוד.. הם לתפיסתי בסיס הכרחי לטובת אותה חווית הצלחה.

מרבית האנשים תמיד יישאלו שתי שאלות שחוזרות על עצמן ללא הרף ובאלף גרסאות שונות

  • איזה צמח מתאים לי? 
  • איך לטפל בצמח שלי? 

לגישתי, שאלות אלו אמורות להגיע רק אחרי שהבנו את הבסיס 🙂 אחרי שהבנתם, התנסתם וחוייתם הצלחה עם הבסיס? תשאלו את שתי השאלות הללו. רוצה לומר… רגע לפני שאתם רצים למשתלה, אני ממש מבקש שתקדישו כמה רגעים לקריאה והכנה מראש, ורק אז תצאו.

מוכנים?

איך להשתמש נכון באתר ולהפיק ממנו את המיטב?

האתר מחולק לנושאים וכל נושא הוא שלב בפני עצמו. כאשר תגללו בדף הבית, תוכלו לראות שכל תמונה היא נושא. בחרו נושא, לחצו על התמונה ובעצם תוכלו לקרוא ולדפדף בתחתית כל מאמר למאמר הבא.

כל מאמר הוא תחת אותו נושא, בדיוק כמו ספר.

מאחל לכם בהצלחה,

אייל

תגובה

Your email address will not be published.